Skip to main content

M A J C H E R - P R O D U C T I O N
Tel: +421 915 895 860
Mail: majcher-production@centrum.sk

M A J C H E R - P R O D U C T I O N    |    Tel: +421 915 895 860    |    E-mail: majcher-production@centrum.sk

O nás

Štúdio „ M A J C H E R - P R O D U C T I O N „ poskytuje komplexné profesionálne video - foto služby už niekoľko rokov. Našou snahou vždy bolo a bude uspokojiť tak požiadavky súkromných osôb, ako aj rôznych organizácií, inštitúcii i veľkých spoločností. Naše služby využilo už mnoho spokojných zákazníkov. Zákazníkom ponúkame široký výber produktov vo vysokej kvalite. Našu prácu charakterizuje netradičnosť, kreativita, vkus a cit pre zverenú prácu. U nás je samozrejmosťou taktiež individuálny prístup, špičková technika a originálnosť každého videa.

Tešíme sa na Vaše kreatívne a originálne nápady, ktoré budeme môcť spoločne zrealizovať. Bude nám cťou byť súčasťou Vašich významných dní či podujatí, ktoré Vás v živote čakajú. Tieto okamihy premeníme na neopakovateľnú a jedinečnú spomienku s trvalou hodnotou pre Vás.


O mne

Môj prvý kontakt s kamerou okrem praxe bežného užívateľa začal pôsobením vo viacerých televíziách, kde som pracoval ako redaktor spravodajstva a moderátor. Okolnosťami a situáciou v televízii som bol neskôr prinútený nahliadnuť aj do tajov kameramanského života. Zo začiatku to bola len výroba reportážnych videí, no neskôr aj práca na viacerých projektoch, ako napríklad konferencie, cirkevné, spoločenské, či nadnárodné podujatia. Blízka mi je aj dokumentaristika. Vďaka dobrým ľuďom som sa mal možnosť dostať aj na viacero zaujímavých miest našej planéty, kde vzniklo mnoho zaujímavých dokumentárnych i reportážnych videí. Originálnosť, kreativita a jedinečnosť dokumentárneho videa sa odráža i pri spracovávaní vašich videí. Chvíľky životné - dojemné, radostné i šťastné sa po našom natočení stávajú tak jedinečným, originálnym a trvalým bohatstvom pre vás.

Poskytujeme individuálny, netradičný a kreatívny prístup ku každej zákazke. Vaše video bude originálom (nie šablónou) s trvalou hodnotou v dokonalom štýle.